KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7607113
nr 760 7113
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Akvarell, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), tillskriven, signerad, Fyr, 29x39
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 maj 2012
28/5 11:23:50
- Klassiska
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson